Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s - 1
  • Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s - 1
  • Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s - 2
  • Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s - 3

Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s

2 100,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak możliwości zamówienia. Zapytaj o produkt.


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kosiarki Cub Cadet to przede wszystkim wyjątkowa trwałość. Wyposażone są w nowe technologie zapewniające doskonałą wydajność. Sprawdzą się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych ogrodników, każda maszyna pozwala na komfortową pracę i idealne cięcie. Szeroki wybór modeli pozwala na znalezienie idealnego, właśnie do Twojego ogrodu. Seria LM może pochwalić się wydajnymi silnikami, pozwalającymi na efektywne koszenie, a funkcja 4 w 1 daje możliwość dopasowania indywidualnie metody pracy do Twoich potrzeb. Wyposażenie wszystkich modeli w napęd MySpeed umożliwia zmienną prędkość jazdy kosiarki względem Ciebie – kosisz swój trawnik szybko i przyjemnie.

Kosiarka spalinowa z napędem firmy Cub Cadet LM3 DR53s została wyposażona w mocny i niezawodny silnik spalinowy Cub Cadet 55 OHV o sile 2,5 kW. Szerokość koszenia w tym modelu wynosi 53 cm a wysokość koszenia jest centralnie regulowana w 6 poziomach. Możesz ją ustalić na skali od 28-92 mm. System MySpeed pozwala na regulowanie prędkości pracy urządzenia względem prędkości Twojego chodu za pomocą dźwigni. To od Ciebie zależy, z jaką prędkością będzie pracować kosiarka. Liczy się przede wszystkim Twój komfort. Kosiarka Cub Cadet LM3 DR53s została wyposażona w funkcje 4w1 – co to oznacza dla Ciebie? Możesz wybrać, co chcesz zrobić ze skoszoną trawą. Jeśli zależy Ci na szybkim skoszeniu, wybierasz opcję wyrzutu pokosu w bok lub w tył. Natomiast jeśli preferujesz idealną czystość, możesz wybrać funkcję zbierania skoszonej trawy do dużego, 70 L kosza z pokrywą. Bardzo ciekawą i coraz bardziej popularną metodą jest opcja mulczowania przy zastosowaniu zaślepki. Fragmenty trawy są zatrzymywane pod agregatem i rozdrabniane, a następnie wyrzucane z dużą siłą powietrza na trawnik. Trawa z biegiem czasu ulega rozkładowi, co stanowi naturalny nawóz i użyźnia glebę.Solidna stalowa obudowa, ergonomiczny kształt, dzięki któremu wąskie alejki nie są problemem oraz napęd na tylne koła są zaletą modeli z serii LM3. Kosiarka posiada duże koła, chroniące trawę, ale także zapewniające lepszy tor jazdy, wyposażenie maszyny w dwurzędowe łożyska kulkowe zapewniają bezproblemowe poruszanie się po nierównościach.

A po skończonej pracy? System mycia obudowy w bardzo prosty sposób pozwoli na umycie wewnętrznej części urządzenia. Za pomocą podłączenia węża ogrodowego do szybkozłączki umieszczonej na obudowie kosiarki pozbędziesz się zanieczyszczeń, a Twoja kosiarka będzie zawsze jak nowa. Składany uchwyt pozwoli na przechowywanie kosiarki, unikając zajmowania dużej powierzchni. 

Specyfikacja techniczna

Stan Nowy
Marka Cub Cadet
Silnik Spalinowy benzynowy
Moc (kW) 2,5
Pojemność skokowa (cm3) 159
Pojemność zbiornika paliwa (L) 1,0
System koszenia Zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny, wyrzut tylny
Szerokość robocza (mm) 530
Wysokość koszenia (mm) 28–92
Regulacja wysokości koszenia Centralna, 6-stopniowa
Materiał korpusu Stal
Regulacja wysokości uchwytu TAK
Składany uchwyt TAK
Pojemność kosza (L) 70
Napęd 2WD
Liczba biegów przód / tył Regulacja bezstopniowa MySpeed
Maksymalna prędkość podczas pracy (km/h) 0–3,6
Koła Dwurzędowe łożyska kulkowe
Rodzaj kosza na trawę z pokrywą
Wskaźnik pełnego kosza TAK
Złącze do mycia TAK
Wymiary (mm) 1620 / 580 / 1440
Rozmiar kół przód / tył 200 / 280
Model silnika Cub Cadet 55 OHV
System rozruchowy Ręczny
Kolor Żółty
Waga (kg) 41
Do każdej kosiarki olej gratis.

12dbpvkc603