Kosiarka traktorek – szybkie koszenie bez bólu pleców

Traktorki

Kosiarka traktorek –traktorki ogrodnicze od wiodących producentów

Zastanawiasz się nad kupnem kosiarki traktorka, czyli traktorka ogrodowego? Chcesz, aby koszenie trawy przestało być męczącym obowiązkiem i stało się zadaniem, które wykonujesz sprawnie, a na dodatek w wygodnym fotelu? Doskonale Cię rozumiemy – dlatego w asortymencie naszego sklepu znajdziesz urządzenia renomowanych producentów, dzięki którym pielęgnacja trawnika będzie łatwa i przyjemna. Traktorek ogrodowy jest doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku trawników o dużej i średniej wielkości, których powierzchnia przekracza 1500 m². Traktorki ogrodowe odróżnia od kosiarek tradycyjnych m.in. większa szerokość pasa koszenia,dzięki której cięcie przebiega zdecydowanie szybciej.

Kosiarka traktorek – sprzęt ogrodniczy, dzięki któremu zapomnisz o bólu pleców

Traktorek ogrodowy to bez wątpienia urządzenie o wielu zaletach, których nie mają kosiarki klasyczne. Jeśli dysponujesz większym ogrodem lub sadem, chcesz zaoszczędzić sporo czasu i zadbać o kręgosłup – zakupkosiarki traktorka przyniesie Ci same korzyści. Co więcej, w przeciwieństwie do kosiarek tradycyjnych, np. spalinowej kosiarki AL-KO, kosiarka traktorek SOLO od tego producenta jest urządzeniem do eksploatacji przez cały rok. W sezonie zimowym, dzięki dodatkowym akcesoriom, bez problemu przekształcisz ją w pług śnieżny.

Ponadto traktorek ogrodowy umożliwi Ci płynną zmianę kierunku jazdy, a nawet koszenie na biegu wstecznym! Jest to jedna z zalet modelu Cub Cadet. Rozmaite, dodatkowe funkcjonalności oferowanych przez nas urządzeń, takie jak np.: elektryczne opróżnianie kosza, deflektor pokosu, światła LED czy przyczepka kombi sprawiają, że inwestycja w takie urządzenie jest bardzo opłacalna. Zapoznaj się z kosiarkami solidnych marek, których jesteśmy dystrybutorami i wybierz tą, która idealnie odpowie na Twoje potrzeby!

Podkategorie

Dostępnych jest 9 produktów.

1-9 z 9 elementów

Aktywne