Kosiarka AL-KO, Greenzone, Cub Cadet – spalinowa i elektryczna

Kosiarki spalinowe i elektryczne

Kosiarka AL-KO oraz inne kosiarki spalinowe i elektryczne

W naszym sklepie znajdziesz kosiarkę AL-KO w wersji spalinowej oraz elektrycznej. Oba rozwiązania mają oczywiście swoje zalety i wady, które dla każdego Klienta mogą oznaczać co innego. Bez wątpienia jednak marka AL-KO to gwarancja niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, który zapewnia wysoką precyzję koszenia. Dzięki odpowiedniej konstrukcji korpusu ostrza kosiarki AL-KO docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Twój trawnik uzyska oczekiwaną wysokość w każdym miejscu. Ustawisz ją dowolnie, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, za pomocą regulatora wysokości koszenia. Kosiarka spalinowa AL-KO Premium 470 SP-A ma dodatkowe funkcje: zbierania do kosza, mielenia i wyrzutu bocznego. Sprawdź koniecznie resztę szczegółów!

Kosiarka Greenzone

Poza funkcją koszenia, spalinowa kosiarka Greenzone od AL-KO, ma również funkcje mielenia, wyrzutu tylnego i wyrzutu bocznego. Pamiętaj, że kosiarki AL-KO zapewniają bardzo dokładne koszenie trawy, jednak w przypadku zarośli czy bujnych chwastów z pewnością sprawdzi się kosa spalinowa tego samego producenta. Poszczególne modele serii Greenzone różnią się m.in. szerokością pasa cięcia (od 40 do 46 cm), minimalną wysokością koszenia (25 i 30 mm), maksymalną wysokością cięcia (55 – 70 mm) czy pojemnością kosza na trawę (50 – 60 litrów). Ich obudowy występują w wersjach stalowej z ochroną antykorozyjną oraz plastikowej (z polipropylenu).

Kosiarka Cub Cadet

Jeśli marzy Ci się urządzenie z wydajnym silnikiem – sprawdź modele kosiarki Cub Cadet. Znajdujące się w naszym sklepie maszyny posiadają system 4 w 1, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z kosiarki w 4 trybach, decydując o sposobie postępowania z pokosem. Producent wyposażył maszyny w funkcje wyrzutu ściętej trawy w bok, w tył, a także w możliwość zbierania jej do pojemnego kosza. Funkcja My Speed umożliwia zmianę prędkości jazdy – oferowane przez nas kosiarki dopasowują tempo poruszania się do tempa użytkownika! Oznacza to, że kosiarka Cub Cadet będzie się poruszać tylko wtedy, gdy będziesz w ruchu. Zachęcamy do dokładnego poznania naszego asortymentu.

Podkategorie

Dostępnych jest 10 produktów.

1-10 z 10 elementów

Aktywne