• Nowy
MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW) - 1
  • MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW) - 1
  • MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW) - 2
  • MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW) - 3
  • MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW) - 4

MULTITOOL SPALINOWY BC 260 MT AL-KO (ZESTAW)

1 449,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak możliwości zamówienia. Zapytaj o produkt.


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Multitool spalinowy AL-KO BC 260 MT - zestaw

Koś niezależnie i gdziekolwiek chcesz: AL-KO BC 260 MT przekonuje wydajnością koszenia w sprawdzonej jakości AL-KO. Multitool spalinowy o szerokości roboczej 41 cm (żyłka) lub 25 cm (nóż) sprawdza się w większych ogrodach, na łąkach, na zboczach i na krętych terenach - bez kabli lub ładowania akumulatora. Pracuj tą kosą tam, gdzie kosiarka osiąga swoje możliwości. Ponadto w zestawie otrzymujesz okrzesywarkę łańcuchową (25,4 cm) na wysięgniku oraz nożyce do żywopłotu (46 cm) na wysięgniku. 3 urządzenia w 1!

Niska waga, regulowana kierownica typu i wygodna funkcja regulacji żyłki - automatyka impulsowa - dla zawsze optymalnej długości żyłki. Wszystkie te cechy zapewniają, że kosa jest bardzo bezpieczna i łatwa w użyciu. Ponadto dzięki pasowi nośnemu praca jest wygodna i ergonomiczna.

 

Szczegóły techniczne multitoola spalinowego AL-KO BC 260 MT

Dzięki łatwemu do uruchomienia silnikowi 2-suwowemu 0,8 kW najnowszej generacji, ten multitool jest niezastąpionym pomocnikiem, z którego możesz łatwo i bezpiecznie korzystać nawet jako początkujący i hobbystyczny ogrodnik. Z wielką mocą pokonasz każdy teren – czy to na dużych trawnikach, w wysokiej trawie czy w zaroślach.

Elastyczność pracy dzięki wymiennej głowicy tnącej: głowicę żyłkową o szerokości cięcia 41 cm zastępuje w mgnieniu oka dołączony do zestawu metalowy nóż o szerokości roboczej - dla łatwego wykoszenia zarośla i dzikich roślin! Niewielka waga oraz łatwa obsługa z ergonomicznym uchwytem typu zapewniają wydajną pracę i szybkie rezultaty koszenia w dzikim terenie, jak również przy ogrodzeniach i ścianach, a zwłaszcza na zboczach. Lekka, wytrzymała rura trzonu wykonana z aluminium. Dzięki automatyce impulsowej możesz łatwo ustawić optymalną długość nici podczas koszenia - po prostu uderz głowicą żyłkową o ziemię (nie wolno tego robić podczas założonego noża do koszenia!).

Dzięki silnikowi spalinowemu jesteś niezależny od czasu ładowania baterii i splątanych kabli - Twój plus na dużych trawnikach i odległych obszarach.

Pomimo silnika benzynowego, BC 260 MT dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, optymalnemu rozłożeniu ciężaru i wygodnym uchwytom jest łatwy w obsłudze nawet dla hobbystów i początkujących ogrodników.

Uwaga: Informacje dotyczące obszarów koszenia mogą się różnić w zależności od rodzaju ścinanego materiału (wysokość trawy, gęstość, stopień zawilgocenia itp.).

Dane techniczne

Numer produktu 113787
EAN 4003718060720
Silnik Spalinowy
Pojemność w cm³ 26
Moc w kW 0.75 KW
Waga netto w kg 10.3 KG
GT_THREAD_SIZE_SPOOL M10 x 1,25 Left-hand thread
Waga brutto w kg 16.8 KG
Typ głowicy tnącej Szybkie nawijanie
Regulacja gwintu Automatyka impulsowa
Średnica gwintu (mm) 2.5 MM
Długość gwintu (cm) 500 CM
Regulowany uchwyt tak
Napięcie łańcucha z narzędziami
Primer tak
Długość kartonu w cm 109
Stos. miesz. olej/paliwo 1:50
Ssanie automatyczne Tak
Moc w KM 1.02 PS
Dzielony wał tak
Średnica wału w mm 26 MM
Zasada cięcia Przeciwbieżny nóż
Długość cięcia w mm 390 MM
Długość prowadnicy w cm 25 CM
Żyłka tnąca w cm 41 CM
Długość cięcia w cm 25 CM
Linia Comfort
Marka AL-KO

113787